Vestavěné skříně

Nabízíme Vám kvalitní a designově propracovaný systém vestavěných skříní pro řešení úložných prostor na chodbách, v předsíních, ložnicích, šatnách a zešikmených částech domu jako jsou schodiště, půdní vestavby. Tento systém lze použít i jako předěl místností ve formě posuvných příček.

Křídla mohou být otočná, posuvná a skládací:

Křídla nabízíme v zesíleném ocelovém kování (zesílený profil pro příjemnější manipulaci s křídly, s horním i spodním vedením kolečky pro přesnější vedení a tichý chod) nebo v hliníkovém kování, v barvách, dřevodekorech a dýhách.

Barvy - bílá, černá, zlatá, stříbrná, mandlová, bronzová.

Dřevodekory - borovice, buk, dub, třešeň, calvados, jasan, mahagon.

Dýhy - borovice, buk, dub, třešeň, calvados, jasan-javor.

Výplň křídel může být standardně ve 20 laminátech dle vzorníku nebo v rozšířené paletě dalších 150 vzorů a desénů od firem Krono a Egger (www.krono.cz, www.EGGER.com). Dále pak zrcadlo stříbrné, bronzové, lacomat, barevné sklo - lacobel bílý, béžový, žlutý, modrý a zelený, connex čirý a mléčný. Dýhy: buk, borovice, dub, olše, smrk, javor, třešeň, bříza, ořech nebo dle přání. Dále pak nabízíme výplety, kazety, žaluzie, frézované mřížky.

Korpusy skříní se vyrábějí v laminátech (s hranou ABS 2 mm) a dýhách výše uvedených.

Vnitřní výbava skříní: zásuvky, drátěné koše, výsuvné police, sklopné šatní tyče, kalhotovníky, kravatníky, úchyty na hadice, výsuvné police na boty a atd.

Skříně mohou mít rampu s osvětlením, boční nádstavec (nad dveřmi) nebo otevřený roh.

Ukázky některých realizovaných zakázek:

wenge
Partneři powered by Surface